Internet - dostawca internetu Wrocław - CONNECTA

Internet

Dzięki rozbudowanej sieci światłowodowej możemy zaoferować dostęp do Internetu z prędkością, która usatysfakcjonuje każdego, nawet najbardziej wymagającego, klienta. Posiadamy bezpośrednie połączenia do krajowych i międzynarodowych operatorów, które zapewniają nieprzerwany dostęp do sieci.

Podłączamy klientów światłowodami, co pozwala osiągnąć najwyższe poziomy niezawodności usług i bardzo duże przepustowości. Na czas budowy przyłącza światłowodowego instalujemy tymczasowe łącze radiowe, żeby klient mógł jak najszybciej cieszyć się dostępem do Internetu.

W przypadku mniejszych prędkości oferujemy również bardzo niezawodne i korzystne finansowo łącza radiowe.

 

Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę odgrywa w biznesie stabilny dostęp do internetu o wysokich parametrach transmisji.

Dlatego też naszym klientom oferujemy:

SYMETRYCZNE ŁĄCZA – zapewniające wysoki komfort pracy w każdych okolicznościach.

Dzięki temu, że upload posiada u nas tę samą wartość co download nasz internet nigdy się nie „zapcha”, wysyłanie dużych plików przebiegnie szybko i bezproblemowo a wideokonferencja się nie zatnie.

GWARANCJĘ PRZEPUSTOWOŚCI – Nasi administratorzy dbają cały czas o to by, po stronie klienta, przepustowość utrzymywała stały bardzo wysoki poziom.

SZYBKI CZAS USUNIĘCIA AWARII – Awarie zdarzają się – wiadomo. Pytanie jak szybko się na nie reaguje? Nasi klienci mają pewność, że ich awaria zostanie usunięta najszybciej jak to możliwe.

Staramy się czas przywrócenia działania łącza był jak najkrótszy.

ŻYCZLIWĄ OBSŁUGĘ KLIENTA – Nasi pracownicy zawsze pochylą się nad Państwa sprawą z należytą uwagą i zrozumieniem. Zawsze będziemy szukać jak najlepszych rozwiązań.

 

Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń albo napisz do nas.

serwery